روح ت شاد و یادت گرامی ، انشاالله که .

در این مورد واقعا نمی دونم چی بگم ، چطور توصیفش کنم یا حتی خودمو ، نمی دونم چرا ولی بیشترین چیزی که برام جالبه اینه که الان طبق تصویری که از خودم دارم باید توی شُک و اندوه باشم اما موجودیت فعلی فقط ابهامه ، نه ترس و نه هیچی فقط ابهام در مورد این که چی پیش میاد و آینده این مکان و مرز بندی چی میشه ، مسیر جهان چطور عوض میشه و چه شکلی پیش میره ، هیچ کدوم این ابهامات هم در مورد خودم نیستم ، یجواریی برای هم مسیر مبهمی که هست برنامه خودم رو میدونم ، اما این که چی توی این کُره خاکی پیش میاد ، اللهُ علم !
تنها چیزی که  مطمئنم نبود جنگه ، میتونم با جدیت بگم جنگ همیشه سریع ترین راهه برای تعیین یکسری چیز بین ممالک اما مثل هر بازی که باید جم داد تا یکسری کار کرد ، جنگ هم جون کلی ادمو میده و سریع همه چیز رو تموم میکنه ، این هم دقیقاً چیزیه که همه میدونن و در حال حاضر هم هیچ کس بهش علاقه نداره !!!
حالا این یه مسئله رو باز میکنه که اگر جنگ نیست پس چیه ، اتفاقات زیادی رو توی تاریخ مثل این داریم ، هم تاریخ ایران و هم تاریخ ملل و دقیقا همینه که ایهام و ابهام ، اون لکه بزرگ خاکستری رو به وجود میاره ، یجواریی مثل اینه که ما هنوز اول تاریخیم چون هیچ کس نمی دونه بعدش ( تصویر بزرگه ) قراره چطور باشه و این یعنی یحتمل ما اول تاریخیم چون برای همه مون تصویر خیلی بزرگه موجوده و صاف و ساده جلمونه ، فقط میمونه ما و این تصویر بزگه که کوچیکتر از تصویر خیلی بزرگه است :(
امید است که کمال دامان این مردم را زود تر از آنچه که انتظار می دارم پر کند .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رونق تولید سفارش پلاک اسم میلاد طلا قالب 20 نرم افزار باشگاه مشتریان گروه حفاظتی سپاس ویستا رایانه rooz nevesht haye man Web design mgladarman